Profil firmy:

Firmu založil v roku 2012 Ing. Ftorek Michal, ktorá sa od svojho vzniku zamerala na medzinárodnú cestnú nákladnú dopravu v destináciách EÚ. V prvom roku spoločnosť vlastnila jednu návesovú súpravu, ktorou vykonávala prepravy do zahraničia. Po užitočných skúsenostiach rozšírila portfólio o špedíciu.

V súčasnosti vďaka úsiliu spoločnosť disponuje moderným vozidlovým parkom, ktorý spĺňa prísne európske normy EURO VI, EEV, . Vozidlá sú vybavené GPS monitorovacím systémom. V roku 2016 rozšírila vozový park o muldové návesy SCHMITZ a vozidlo Citroen JUMPER, čím skvalitnila svoje portfólio o prepravu oceľových zvitkov a prepravu tovaru do 3,5 t. V ďalšom roku spoločnosť dokúpila na požiadavku svojho zákazníka 38 paletové jumbo tandemové súpravy a skriňový náves Schmitz (BOX EXPRESS FLOOR), ktorý je určený na prepravu s rýchlim naložením, vyložením prepravovaného tovaru a hlavne určený pre letiskové transfery.

Príhovor konateľa:

Vážení obchodní partneri,
cieľom našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb pre spokojnosť našich zákazníkov. Sme mladá inovatívna spoločnosť, ktorá svojim vznikom v roku 2012 rozbehla cestu podnikania.

Naše služby sa snažíme kvalitne poskytovať na medzinárodnej úrovni. Konkurencia na trhu je veľká a práve preto nás to posúva stále vpred inovovať nielen vozidlový park ale hlavne promptne pristupovať k našim klientom. V prípade záujmu sme schopní prispôsobiť sa individuálnym požiadavkám našich klientov.

Naša cesta k úspechu vedie cez precíznosť, profesionalitu, promptnosť a spoľahlivosť.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami pri plnení Vašich objednávok.
Konateľ spoločnosti
Ing. Ftorek Michal